ترک خود ارضایی با فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان

ترک خود ارضایی با فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان


ترک خود ارضایی با فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان

من به کمک همکارانم برای شما یک فایل هیپنو تراپی پنهان آماده کردم که مطمئنم به لطف خالق مهربان به شما کمک میکنه که برای همیشه از شر این عادت زشت و بیماری خودارضايي راحت بشید. ( هیپنوتراپی پنهان یکی از روش های اثبات شده علمی است که حاوی عبارات تلقینی و تأکیدی پنهان است. این روش در دنیا به نام Subliminal Massages شناخته شده است. عبارت های پنهان این فایل ها، از فیلتر ضمیر خودآگاه شما را عبور کرده و مستقیم وارد ناخودآگاه شما می شود و چون شما پیامی را به صورت واضح نمی توانید بشنوید و یا ببینید (در فایل های تصویری هیپنوتراپی پنهان)، بنابراین خودآگاه شما نیز نمیتواند مقاومتی در برابر آن داشته باشد.)

عبارتهای تأکیدی که داخل فایل گنجونده شده باعث میشه که شما دیگه احساس گناه نداشته باشید و اصلا میل و رغبتی برای خودارضايي پیدا نکنید.

نکات مهم برای گوش دادن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان ترک خود ارضايي:

1) بعضی ها فکر میکنند که اگر یکبار به این فایل گوش بدن دیگه مشکلشون حل میشه اما باید بگم که شما باید حداقل یک تا سه ماه بدون وقفه هر روز و هرشب به این فایل گوش بدید. لازمه بگم که این فایل بدون امواج مغزی هست و شما میتونید در طول شبانه روز هرچند بار که دوست دارید گوش بدید و محدودیتی نداره.

2) گوش دادن با هدفون الزامی نیست و میتونید بدون هدفون هم گوش بدید، سعی کنید حتما شبها تا صبح به این فایل صوتی گوش بدید.

3) خیلی مهمه که وقتی میخواهید حمام برید موبایل رو پشت در حمام بگذارید تا پخش بشه و صداش رو بشنوید. چون حمام محل خیلی خطرناکیه!!! خودتون بهتر میدونید برای چی میگم(:

4) لازم نیست که با صدای بلند و با دقت به این فایل صوتی گوش بدید، شدت صدا باید در حدی باشه که مزاحم شما نباشه و تمرکز شما رو برای انجام کارهای روزانه تون از بین نبره و در حد ملایم و زمزمه هم باشه کافیه.

5) امکان داره که موقع گوش دادن به این فایل سردرد خفیفی بگیرید یا حتی حالتون بد بشه، لازمه بگم که اصلا جای نگرانی نیست چون این فایل حاوی عبارات تلقینی کاملا مثبت هست. 

6) دوست خوبم لازمه که یادآوری کنم “هوالشافی” یعنی شفا دهنده خدا هست و این فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان ترک خود ارضايي رو که ما برای شما تهیه کردیم فقط وسیله و ابزار هست، پس به خدا توکل کنید و هر روز از خودش برای درمان و شفاتون از این بیماری مهلک درخواست کمک کنید. چرا که خداوند توکل کنندگانش رو دوست داره و تنها نمی گذاره.

قیمت این فایل نایاب و فوق‌العاده عالی و تاثیرگذار ترک خودارضایی55/000هزارتومان می باشد که به تخفیف ویژه به مدت 24 ساعت محدود با قیمت فقط  11/000هزارتومان بفروش می رسد و پس از اتمام 24ساعت  به قیمت اصلی 55/000هزارتومان بفروش خواهد رسیدودیگر هرگز تخفیف نخواهد خورد.

پس شما دوست عزیز ی که مشکل استمناء دارید از این فرصت عالی استفاده کرده و از شر خودارضایی خودتو راحت کن یکبار برای همیشه،و به زندگی پاک و سالم همراه با شادی و سلامتی و نشاط برگرد .

میزبان رضایت از فایل صوتی آموزشی:

بیش از98% درصد

تعداد فروش:

بیش از 1000مورد فروش

ایمیل پشتیبانی:

hamid.namdari1370@gmail.com 

پشتیبانی تلگرام:

polsazan2021@

 

خرید آنلاین